• Facebook Logo
  • VIZA Leták
  • VIZA GROUP WEB

Nabídka placených stáží :Studentům středních a vysokých technických škol nabízíme možnost placených celoročních stáží v odděleních : kvalita, údržba, výroba, logistika apod.Bakalářské a diplomové práce :V případě zájmu o spolupráci na Vaší bakalářské nebo diplomové práci nás kontaktujte.Exkurze pro školy :Pokud chcete poznat zákulisí automotive společnosti, kde vznikají rámy sedaček a držáky přístrojových desek do automobilů světových značek Porsche, Audi, Toyota, Renault, Peugeot, Citroen, pak zavítejte do společnosti VIZA AUTO CZ, s.r.o.

Studentům učilišť, středních a vysokých škol nabízíme možnost poznat naši společnost a její výrobní program a produkty v rámci exkurzí. Přestože výrobní program firmy je doslova nabitý, vždy si najdeme prostor objednané skupiny provést naší společnosti. V doprovodu kvalifikovaných specialistů si mohou budoucí technici prohlédnout robotické svařování, MAG svařování, odporové svařování a laserové svařování, stejně tak kataforézní lakovací linku a montáž.

K úspěšnému objednání exkurze je nutné v dostatečném předstihu kontaktovat personální oddělení a to nejlépe na e-mailové adrese hr@vizaauto.cz . Při sjednávání exkurze je nutné předem nahlásit požadovaný termín (datum + hodinu), předběžný počet účastníků a zodpovědnou osobu s kontaktními údaji (adresa, telefonní číslo, …). Pak už jen stačí vyčkat na potvrzení, případně doladění průběhu exkurze.

Těšíme se na setkání u nás!


Exkurze VIZA AUTO Plzeň - Lakovna Exkurze VIZA AUTO Plzeň - Lakovna2

VIZA AUTO CZ, s.r.o. Tel. +420 378 319 123 E-mail: hr@vizaauto.cz

© 2016 Steel Industry. All rights reserved | Design by W3layouts